You are currently viewing Płytki na ścianę do przedpokoju

Płytki na ścianę do przedpokoju

  • Post author:
  • Post category:Blog

Płytki na ścianę do przedpokoju muszą znieść wiele. Gres uchroni nasze ściany przed zniszczeniami i zapewnią wieloletni elegancki i atrakcyjny wizualnie efekt. Zachlapania, obdrapania, porysowania, zabrudzenia – to właśnie z nimi muszą poradzić sobie płytki ścienne w przedpokoju. Warto poświęcić chwilę na dobór odpowiednich płytek ceramicznych na ścianę w przedpokoju, aby oszczędzić sobie zmartwień. Zobacz, jakie płytki na ścianę do przedpokoju wybrać, żeby zachwycić się efektem!

Gres nie tylko na podłogę

Przyjęło się, iż płytki gresowe układamy głównie na podłodzie. Jednak warto zauważyć, iż ze względu na ich trwałości i elegancki wygląd – świetnie sprawdzą się na ścianie w przedpokoju. Gres ścienny nie tylko zapewnia funkcjonalność, ale i trwałość. Dlatego, jeśli akurat zastanawiasz się jak uchronić ją przed zniszczeniem, spieszymy z kilkoma naprawdę ciekawymi propozycjami.

Płytki na ścianę do zadań specjalnych

Gres znany jest ze swojej wytrzymałości, trwałości o odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też świetnie poradzi sobie w przedpokoju. Układając gres na ścianie uchronisz ją przed uszkodzeniami powstającymi w wyniku; przechowywania roweru, wyjmowania butów, wnoszenia zakupów, mebli i wielu innych. Gres ścienny jest praktycznie niezniszczalny. Dzięki czemu nawet po kilku latach przedpokój wygląda jak po świeżo wykonanym remoncie.

płytki na ścianę do przedpokoju kolekcja Tubądzin Pietrasanta MONOLITH
Tubądzin Pietrasanta MONOLITH

Łatwość w czyszczeniu to kolejna zaleta gresu ściennego. W przedpokoju skupia się najwięcej zanieczyszczeń przynoszonych z zewnątrz. Dlatego też łatwość czyszczenia gresu jest istotną zaletą. Wystarczy wilgotna szmatka i delikatny detergent, a po chwili gres na ścianie w przedpokoju wygląda jak nowy.

Gres Tubądzin to szeroka paleta kolekcji. Znajdziesz w niej nowoczesne, rustykalne i eko propozycje. Dzięki temu znajdziesz idealny gres do praktycznie każdego wnętrza. Gładki czy matowy, wzorzysty czy gładki? Wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. Ponadto gres Tubądzin występuje w rozmaitych formatach, które idealnie wpiszą się zarówno do dużych jak i niewielkich powierzchni.

Gres w rozmaitych formatach

płytki na ścianę do przedpokoju kolekcja Tubądzin Barcelona Maciej Zień
Tubądzin Barcelona Maciej Zień

Nie chcesz nudnych rozwiązań? Postaw na efektowe mozaiki inspirowane pięknem jednej z najbardziej kolorowych stolic Europy – Barceloną.  Kolekcja płytek Tubądzin Maciej Zień to wyjątkowe – niepowtarzalne formy i kształty w oryginalnych i kolorach. Dodają do wnętrza oryginalności i awangardy.