Panele podłogowe Łomianki

Panele podłogowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne połączona z przystępną ceną i łatwością montażu została doceniona przez inwestorów na całym świecie. W naszym salonie podłóg znajdziesz największy wybór paneli podłogowych najlepszych producentów. Dodatkowo od 20 lat budujemy pozycję lidera na mazowieckim rynku, dlatego też udało nam się dla Państwa wynegocjować najlepsze ceny. Panele podłogowe to uniwersalne, estetyczne i trwałe panele podłogowe z czasem zaczęły dorównywać, jakością podłodze drewnianej.

Panele podłogowe wyróżniają się ogromnym wyborem w zakresie kolorystyki i faktury, co sprawia, iż każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym salonie podłóg znajdziesz panele podłogowe w rozmaitych kolorach od ponadczasowej bieli po odcienie praktycznie każdego gatunku drewna. Dodatkowo panele podłogowe laminowane i winylowe zachwycają wysoką jakością.

Wzór, materiał i sposób wykończenia odróżnia między sobą panele podłogowe. W zależności od naszego wyboru, konieczna będzie inna ich impregnacja, aby cieszyły się one niezmiennym wyglądem przez wiele lat. Powinniśmy dokładnie zastanowić się nad przeznaczeniem paneli podłogowych, ponieważ w zależności od pomieszczenia – będą one musiały spełniać zupełnie inną rolę. Nie każde panele podłogowe będą odpowiednie do zastosowania w kuchni lub przedpokoju, gdzie wilgotność zwykle jest nieco większa niż chociażby w sypialni. Aby prawidłowo dobrać panele podłogowe do naszych wnętrz, warto odwiedzić salon podłóg gdzie wykwalifikowani specjaliści doradzą, jakie panele podłogowe będą dla naszego wnętrza najlepsze.

Klasa ścieralności – panele podłogowe

Klasa ścieralności determinuje trwałość i miejsce przeznaczenia paneli podłogowych. Im wyższa klasa ścieralności tym podłoga jest bardziej odporna na codzienne użytkowanie. Na jej podstawie będziemy w stanie bezbłędnie wybrać odpowiedniej trwałości panele podłogowe do naszych wnętrz. Panele podłogowe o innej klasie ścieralności wykorzystamy w sypialni a innej w salonie czy też przedpokoju, gdzie będą użytkowane znacznie intensywniej. Dlatego też, aby podłoga nie uległa zniszczeniu postaw na wysoką klasę ścieralności w takich pomieszczeniach jak; salon, kuchnia, jadalnia czy też pokój dziecięcy.
Istotnym czynnikiem jest nie tylko klasa ścieralności, ale także grubość paneli podłogowych. Ta waha się od 6 do 12mm. Im grubsze panele podłogowe tym stabilniejsze i odporniejsze na odkształcenia. Najpopularniejszą grubością jest 8 mm. Podsumowując – grubość paneli podłogowych wpływa na trwałość, a ona na cenę produktu. Kolejną właściwością paneli podłogowych jest łatwość montażu. Panele podłogowe posiadają specjalne zaciski, dzięki którym ich montaż jest przyjemny i łatwy.

Skontaktuj się z nami:

Telefon: (22) 751 06 66
Kom. 720-903-601
Kom. 720 903 595

Email: e-lomianki@romax.waw.pl

Więcej informacji:

Potrzebujesz podłogi ? 
Przejdź dalej i zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem.