Płytki drewnopodobne Opoczno

  • Post author:
  • Post category:Blog

Opoczno to sprawdzona jakościowo formuła współczesnego stylu. Od 130 lat Opoczno inspiruje ludzi, zapewniając ich, iż dokonali odpowiedniego wyboru. Znana firma Opoczno znana jest z oryginalnego projektu, jaki łączy w sobie innowacyjne style, natomiast również kanony klasyki. Możesz być zupełnie pewny klasy artykułów wytwarzanych poprzez tę spółkę. Wzmożone zaciekawienie kolekcjami spółki nigdy nie wygasa oraz jest zupełnie niezależny od mody. Faktycznie, najdoskonalszej klasy artykuły Opoczna są gwarantowane poprzez współpracę firmy ze znanymi architektami, natomiast również zastosowanie najnowocześniejszych technik produkcji.

Podłogowe płytki Opoczno

Dobierając płytki podłogowe Opoczno, należałoby zwrócić uwagę na parametry, jakie umożliwiają bezpieczeństwo. Chodzi tutaj o antypoślizgowość płytek. W propozycji sprzedaży odnajdziemy kafelki Opoczno określone znakiem R9 czy R10. Są to pewne kafelki podłogowe, zyskujące pozytywne opinie klientów. Zapewniają wysoki stopień zabezpieczenia oraz zmniejszają zagrożenie poślizgnięcia się na mokrej przestrzeni.

Płytki Opoczno wykonane z gresu

Gdy chcesz cieszyć się własną elegancko urządzoną powierzchnią poprzez długi czas, mając również gwarancję, iż jej utrzymanie nie będzie kosztowało cię mnóstwo czasu oraz pieniędzy płytki drewnopodobne to jeden spośród najlepszych dostępnych na rynku produktów. Gres słynie z własnej odporności, natomiast gresowe płytki Opoczno, to pewność doskonałych parametrów technicznych. Stosując tenże produkt możesz mieć gwarancję, iż nie będziesz myśleć o remoncie jeszcze poprzez długi czas.

Pielęgnacja gresu drewnopodobnego jest łatwa oraz nie zajmuje wiele czasu. W zasadzie starczą do tego narzędzia obecne w każdym domu: odkurzacz, mop oraz zwykłe środki higieny. Podłogi zrobionej z gresu nie trzeba cyklinować, lakierować ani pastować specjalistycznymi środkami, dzięki czemu oszczędzamy zarówno czas, jak również dużą ilość pieniędzy. Jest to również dobre wyjście dla właścicieli psów i kotów, jakie – jak wiadomo – mogą bardzo nabałaganić. Podłogi Opoczno, tego rodzaju są także zdecydowanie bardziej odporne na różne zniszczenia mechaniczne, jakie mogą wystąpić w czasie normalnego użytkowania.

Drewnopodobne płytki Opoczno

Niezależnie od tego, czy inspiruje nas styl innowacyjny czy industrialny, lub także jesteśmy przywiązani do tradycyjnych stylizacji, drewnopodobne płytki możemy wkomponować prawie do każdego pomieszczenia. To zasługa licznych wariantów kolorystycznych i wielofunkcyjnego charakteru drzewa. Płytki z kolekcji Opoczno Softwood możemy w pełni przystosować do swoich indywidualnych potrzeb. Położymy je zarówno na podłodze, jak i przestrzeniach pionowych.