You are currently viewing Płytki niczym tapeta

Płytki niczym tapeta

  • Post author:
  • Post category:Blog

Płytki niczym tapeta. Czy to możliwe? Niemożliwe staje się możliwym dzięki ceramice Tubądzin. Jeżeli cenisz sobie oryginalność i indywidualny charakter tapet z pewnością docenisz płytki ścienne Tubądzin, które do złudzenia przypominają tapetę – jednak są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości.

Płytki niczym tapeta od Tubądzin

Zróżnicowane faktury, kształty i kolory płytek Tubądzin pozwalają na tworzenie imponujących aranżacji w łazience. Dodatkowo dobierając dedykowane dekory wzbogacimy i nadamy oryginalności całej aranżacji. Tworząc projekt przyszłej łazienki nie bój się bawić kontrastami i fakturami. Poszczególne zestawienia na pozór nie pasujące do siebie na większej powierzchni mogą zaskoczyć Cię innowacyjnością i oryginalnością. Wykorzystując kolekcję marki Tubądzin dodasz wnętrzu dynamizmu i elegancji.

Geometryczne płytki Tubądzin

Jeżeli cenisz sobie aktualne trendy z pewnością Twoją uwagę przykuje kolekcja Tubądzin kreacja Maciej Zień, kolekcja płytek Paris Saint Germain. Geometryczne płytki to niesłabnący trend, który wysuwa na pierwsze miejsce nowoczesną estetykę i harmonię. Paris Saint Germain to kolekcja inspirowana światowymi stolicami mody. Dodatkowo eleganckiego i oryginalnego szlifu dodał jej Maciej Zień – ceniony za swoje projekty na całym świecie. Dodając czarne dekory oraz białe płytki uzyskasz harmonijny efekt romantycznego pokoju kąpielowego.

Tubądzin kreacja Maciej Zień, kolekcja płytek Paris Saint Germain
Tubądzin kreacja Maciej Zień, kolekcja płytek Paris Saint Germain

Fani geometrii z pewnością docenią płytki Tubądzin kreacja Maciej Zień, kolekcja płytek Paris Lucid. Wyróżniają się one jednolitą kolorystyką i elegancko frezowanymi brzegami. Pokrycie nimi całej ściany spowoduje iż uzyskamy efekt trójwymiarowej tapety, która będzie efektownie odbijać światło.

Kwiatowe płytki Tubądzin

Geometria to nie Twoja bajka? Cenisz sobie naturalistyczne rozwiązania dodające nie tylko elegancji ale także ciepła. Zwróć uwagę na płytki Tubądzin, kolekcja Modern Pearl. Zestawienie motywu kwiatowego z szarością i bielą z pewnością pomoże Ci w uzyskaniu harmonii i wyciszeniu się podczas długiej kąpieli.

płytki Tubądzin, kolekcja Modern Pearl
płytki Tubądzin, kolekcja Modern Pearl

Płytki jak fototapeta

Ceramiczna fototapeta jest nie tylko łatwa w utrzymaniu czystości ale wprowadza do wnętrza nutkę tajemnicy. Płytki jak fototapeta są promowane przez największych światowych architektów wnętrz – wyznaczających trendy. Interesująca okazuje się kolekcja Tubądzin kreacja Maciej Zień, kolekcja płytek Berlin Tempelhof. Obraz przedstawiający kobietę został wykonana na 4 osobnych płytkach i sprawia wrażenie głębi.

kolekcja Tubądzin kreacja Maciej Zień, kolekcja płytek Berlin Tempelhof
kolekcja Tubądzin kreacja Maciej Zień, kolekcja płytek Berlin Tempelhof

Poznaj całą kolekcję płytek Tubądzin w naszym sklepie internetowym.