You are currently viewing CARRARA CHIC i GREY BLANKET

CARRARA CHIC i GREY BLANKET

  • Post author:
  • Post category:Blog

Kamień od najstarszych lat był wykorzystywany w naszych wnętrzach. Jego popularność nie zmalała nawet przez chwilę. Od wieków uznawany za ekskluzywny materiał służący do wykończenia wnętrz. Doceniany za klasyczne wzory, ponadczasowe piękno oraz minimalistyczną formę. Na uwagę zasługuje kolekcja CARRRARA CHIC oraz GREY BLANKET od marki Opoczno.

CARRARA CHIC OPOCZNO

Kolekcja CARRRARA CHIC od Opoczno

Elegancja inspirowana klasycznym marmurem Carrara –  tak możemy podsumować tę kolekcję marki Opoczno. Płytki dostępne są w rozmiarze 30×90 cm. Powierzchnie płytek Opoczno mogą być; strukturalne, gładkie, a nawet udekorowane strukturą 3D. Bogactwo wzorów pozwala na uzyskanie paryskiego szyku w naszych wnętrzach. Błyszcząca powierzchnia płytek CARRRARA CHIC sprawia, iż wnętrze nabiera klasy i elegancji. Kolekcja marki Opoczno posiada również dedykowaną podłogę o grafice drewna w formacie 22,1×90. Kolekcja CARRRARA CHIC łączy niepowtarzalny design z funkcjonalnością. Jak twierdzi marka Opoczno płytki odporne są na wilgoć i ścieranie. Dopełnieniem kolekcji CARRRARA CHIC jest; delikatna, błyszcząca listwa w kolorze miedzianym.

Dodatki do CARRARA CHIC

Urządzając łazienkę inspirowaną kolekcją CARRRARA CHIC warto zwrócić uwagę na dodatki. Kolekcja Opoczno idealnie wpisuje się do wnętrz w stylu francuskim oraz glamour. Wysokie wnętrza, parkiet ułożony w jodełkę oraz marmurowe elementy wykończenia ścian wraz ze sztukaterią oraz dużą ilością światła – stwarzają niepowtarzalny elegancki wystrój. Styl glamour kocha CARRARA, CHIC ponieważ stanowi on świetne tło dla złotej armatury, lamp, welurowych obić foteli i puf. Płytki CARRRARA CHIC mogą stać się również doskonałym uzupełnieniem wnętrz inspirowanych stylem antycznym, który pojawił się na targach wnętrzarskich zapowiadających trendy na 2020 rok.

Kolekcja GREY BLANKET od Opoczno

GREY BLANKET to kolejna propozycja marki Opoczno. Stonowana grafika szarego kamienia z delikatnym żyłkowaniem dodaje wnętrzu harmonii. GREY BLANKET występuje w formacie 30×90 cm. Faktura płytek inspirowana jest kartką pogniecionego papieru. Ten zaskakujący wzór kolekcji marki Opoczno jest wynikiem połączenia jednolicie szarej, matowej powierzchni inspirowanej kamieniem, z zarysowaniami i nieregularną, trójwymiarową teksturą, formowaną w subtelne zagniecenia. GREY BLANKET zmienia się na naszych oczach pod wpływem światła penetrującego wgłębienia płytek.

Płytki te doskonale prezentują się w dobrze doświetlonych wnętrzach, stając się spektakularną dekoracją przestrzeni. Ciekawym uzupełnieniem kolekcji jest mozaika w formacie 29×29. Jej geometryczny wzór złożony z połączonych ze sobą trójkątów, tworzy na powierzchni płytki efekt rąbów. Gładkie matowe płytki podłogowe w formacie 59,3×59,3 utrzymane zostały w tej samej, co pozostałe elementy kolekcji, kamiennej stylistyce.

Dodatki do GREY BLANKET

Płytki GREY BLANKET od Opoczno to ukłon w stronę minimalistów. Oszczędne w dodatkach wnętrza wymagają niecodziennego podejścia. Oryginalne płytki ścienne dodają minimalistycznym wnętrzom smaku, jednak nie zaburzają harmonii. Przełamią monochromatyzm całej aranżacji. Stylizację uzupełnią proste i lekkie formy mebli, luster oraz oświetlenia, odzwierciedlające zasadę „im mniej, tym lepiej”