Meble łazienkowe Salon łazienek Łomianki

W naszym salonie łazienek w Łomiankach znajdziesz równie szeroki wybór mebli łazienkowych. Ponadto nasi doświadczeni projektanci i doradcy pomogą Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Wykonamy dla Ciebie liczne wizualizacje i projekt łazienki, który zobrazuje Ci finalny wybór. Meble łazienkowe podkreślają aranżacje i dodają jej indywidualnego charakteru. Głównym zadaniem mebli łazienkowych jest porządkowanie przestrzeni. Dzięki nim zyskujemy przytulny i uporządkowany charakter łazienki. Prócz atrakcyjności wizualnej meble łazienkowe muszą wyróżniać się trwałością i funkcjonalnością, ponieważ zwykle remont łazienki wykonujemy raz na kilka lat.

Meble łazienkowe na miarę każdego wnętrza

Wyposażenie łazienki to spore wyzwanie, dlatego też warto skonsultować się z doświadczonymi doradcami, którzy codziennie projektując łazienki pomogą Ci w ustrzeżeniu się przed błędami. Zwykle najwięcej trudności przysparza nam wyposażenie małej łazienki. Meble łazienkowe do małej łazienki powinny być wiszące, ponieważ uzyskanie przestrzeni pomiędzy nimi a podłogą doda całej aranżacji lekkości. Dodatkowo wiszące meble łazienkowe łatwiej utrzymuje się w czystości. Umywalka nablatowa lub szafka łazienkowa z umywalką idealnie się tutaj sprawdzą. Pod spodem zyskasz sporo miejsca do przechowywania. Ponadto optycznie powiększysz wnętrze stosując lustrzane fronty, zaś naprzeciw szafek umieszczając lustro nadasz całości głębi. Aranżacja łazienki w jasnych kolorach stanie się optycznie większa. Do białych łazienek często polecane są drewniane meble łazienkowe, które ocieplają wystrój wnętrza. Pamiętajcie, by wybierać meble łazienkowe z drewna odpornego na wilgoć.

W naszym salonie znajdziesz meble łazienkowe najwyższej jakości. Wiemy jak ważna jest odporność mebli na zmiany temperatur i nadmiar wilgoci. Meble łazienkowe jak żadne inne są narażone na skrajne zmiany otoczenia, dlatego też nie powinno się oszczędzać. Jak w każdym przypadku za ceną idzie jakość. Meble łazienkowe stanowią bardzo istotny element aranżacji, więc nagła ich wymiana po dwóch latach – sprawi Ci wiele kłopotu. Nie tylko pod kątem ponownego dobrania wzornictwa, ale również wymiaru i skompletowania niezbędnych elementów wyposażenia łazienki. Kupując meble łazienkowe warto zwrócić uwagę na obrzeża i ich wykończenie. Szafki wysokiej jakości producenci zabezpieczają lakierem poliuretanowym, a ich tyły montują tak, żeby nie dotykały ściany, przy której będą ustawione. Wtedy skraplająca się na niej para nie powoduje powstawania pleśni na „plecach” mebli.

Skontaktuj się z nami:

Telefon: (22) 751 06 66
Kom. 720-903-601
Kom. 720 903 595

Email: e-lomianki@romax.waw.pl

Więcej informacji:

Potrzebujesz umywalki? 
Przejdź dalej i zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem.