You are currently viewing Płytki ceramiczne Tubądzin

Płytki ceramiczne Tubądzin

  • Post author:
  • Post category:Blog

Płytki ceramiczne Tubądzin. Łazienka w odcieniach szarości kojarzy nam się z nowoczesnymi wnętrzami, nacechowanymi stylem industrialnym. Surowe wnętrza wzorowane na barwach; szaro-białych można w prosty sposób przełamać czerpiąc inspiracje z klasyki skandynawskiej, dalekowschodniej, a nawet Urban jungle. Szeroki wybór płytek ceramicznych Tubądzin sprawia i biało-szara łazienka może stać się niezwykle przytulna.

płytki ceramiczne tubądzin Maciej Zień

Biele i szarości królują w wystroju naszych wnętrz już od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, aby Trend miał ten ustanąć. Zwykle decydujemy się na tą kolorystykę płytek ceramicznych, gdy naszym celem jest stworzenie oszczędnej w wyrazie aranżacji, która zapewnia klimat niezmąconego odpoczynku i relaksu. Płytki ceramiczne Tubądzin stanowią również znakomite tło do zbudowania niepowtarzalnych aranżacji łazienkowych. Sprawdź, co kryje za sobą nowa kolekcja Tubądzin i jak dzięki niej możesz urozmaicić swoje wnętrze.

Płytki ceramiczne Tubądzin Integrally

Płytki ceramiczne Integrally to łączenie nieoczywistych faktur. Mimo iż zostały utrzymane w szarości i bieli są wyjątkowo kreatywne i niepowtarzalne w swojej formie. Jeżeli chcesz utrzymać aranżacje łazienki w szarości, to eksperymentuj z fakturą płytek łazienkowych. Gładkie płytki ceramiczne możesz zastąpić chropowatą strukturą z kolekcji Tubądzin Integrally. Jak twierdzi sam producent wykończenie tej linii zostało zainspirowane cementem z wykorzystaniem drobnych płatków. Przyglądając się fakturze płytek ceramicznych Tubądzin z kolekcji Integrally zauważamy jak intrygująco może wyglądać połączenie bieli i odcieni grafitu. Kolejnym urozmaiceniem kolekcji są dekory patchworkowe oraz akcesoria w stylu skandynawskim wykorzystujące naturalne drewno.

płytki ceramiczne tubadzin integrally

Geometryczne płytki ceramiczne Horizon

Geometryczne płytki ceramiczne Horizon to ciekawa propozycja stanowiąca urozmaicenie monochromatycznej aranżacji łazienki. Połączenie podłużnych listew i płytek ceramicznych z nieco mniej eksponowanym i dekorami stanowi nowoczesną i oryginalną całość.

płytki ceramiczne tubadzin horizon

Ciekawą propozycją marki Tubądzin i kolekcji Horizon są płytki ceramiczne w kształcie heksagonów, czyli sześcianów. Heksagonalne płytki ceramiczne posiadają również ciekawą fakturę, która mimo oszczędnej formy podkreśla nowoczesne założenia architektoniczne. Tubądzin Płytki ceramiczne Horizon idealnie komponują się z połyskującymi i matowymi elementami, które uwypuklają niepowtarzalną strukturę wykończenia.

Tubądzin Organic MattPłytki ceramiczne

Płytki ceramiczne Organic Matt to trzecia propozycja, która swym wzornictwem zupełnie odbiega od dwóch poprzednich kolekcji. Projekt łazienki utrzymany w bieli i szarości możemy dodatkowo urozmaicić poprzez wizualne załamania przestrzeni. Dzieląc ścianę naprzeciw wejścia na trzy części uzyskamy niepowtarzalne rozwiązania. Szare płytki ceramiczne przedzielone matową bielą zachwycają innowacyjnością.

płytki ceramiczne tubadzin organic matt

Płytki ceramiczne w odcieniu surowej bieli tworzą korytarz zaś płytki z grafitowego kamienia znajdujące się w kolekcji Organic Mat podkreślają całe założenie. Ascetyczny i nowoczesny wygląd wsparty surową aranżacją łazienki opartą na matowych płytkach ceramicznych możesz złagodzić poprzez dodanie donic z żywymi roślinami doniczkowymi