Podłoga drewniana Łomianki

Podłoga drewniana od lat stanowi ekskluzywny i pożądany element wystroju praktycznie każdego wnętrza. Podłoga drewniana to uniwersalny wzorniczo materiał, który świetnie sprawdzi się w salonie jak i łazience. Drewniana podłoga kojarzy nam się z przytulnością oraz rodzinnym charakterem. Dodatkowo jest ona zalecana osobom cierpiącym na alergię, ponieważ podłoga drewniana poprawia panujący w domu mikroklimat. Ponadto podłoga drewniana nie przyciąga kurzu. W naszym salonie podłóg i drzwi znajdziesz szeroki wybór podłóg drewnianych oraz parkietów. Odwiedź nasz salon podłóg i skorzystaj z bezpłatnej pomocy profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci wybrać odpowiednie drewno na Twoją podłogę, które idealnie sprawdzi się w miejscu swojego przeznaczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na drewnianą podłogę?

Drewniana podłoga jest trwała i atrakcyjna. Kojarzy nam się z eleganckimi i bogato wyposażonymi wnętrzami. W naszym salonie podłóg znajdziesz parkiet składający się z wyselekcjonowanego drewna – nieposiadającego skaz oraz sęków. Dodatkowo największy wybór na rynku połączony z atrakcyjną ceną, sprawił iż zajmujemy pozycje lidera na warszawskim rynku. Podłoga drewniana niegdyś znajdowała swoje zastosowanie w klasycznych i rustykalnych wnętrzach. Obecnie wysokiej jakości parkiety urozmaicają nowoczesne założenia architektoniczne. Podłoga drewniana w postaci paneli podłogowych jest również łatwa w montażu, ponieważ mocuje się ją na pióro-wpust lub zakładkę.

Podłoga drewniana – zalety

Trwałość, uniwersalność i niepowtarzalny wygląd to podstawowe zalety drewna. Dodatkowo podłoga drewniana w przeciwieństwie do paneli podłogowych może zostać odnowiona – tj. poddana renowacji. Cyklinowanie, lakierowanie czy też uzupełnienie ubytków – sprawia, iż podłoga drewniana jest długowieczna. Sprawdzone rozwiązania sprawiają, iż podłoga drewniana w kilka chwil może zostać przywrócona do pierwotnego stanu, zaś wnętrze nabierze świeżego wyglądu. Podłoga drewniana to moc zalet wizualnych i funkcjonalnych. Uniwersalność i naturalny charakter sprawia, iż w naszych wnętrzach nie tylko dominuje wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, ale także mikroklimat.

Skontaktuj się z nami:

Telefon: (22) 751 06 66
Kom. 720-903-601
Kom. 720 903 595

Email: e-lomianki@romax.waw.pl

Więcej informacji:

Potrzebujesz paneli podłogowych? 
Przejdź dalej i zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem.