You are currently viewing Słuchawka prysznicowa Roca

Słuchawka prysznicowa Roca

  • Post author:
  • Post category:Blog

Słuchawka prysznicowa Roca. Łazienka to miejsce, w którym spędzamy stosunkowo najwięcej czasu ze wszystkich pomieszczeń w domu wyłączając sypialnie. Aby poranki były pełne radości poznajcie wielofunkcyjne baterie prysznicowe Roca. Dopasuj do potrzeb swojej rodziny idealną słuchawkę prysznicową.

słuchawka prysznicowa stella roca

Każdego dnia rozpoczynamy poranek biorąc prysznic i kończymy dzień korzystając z baterii prysznicowej, aby doznać ukojenia po ciężkim dniu pracy. Łazienka dla każdego z nas jest miejscem ustronnego wytchnienia. Prawidłowo dobrana bateria prysznicowa pozwala na przejście w zupełnie inny wymiar dobrego samopoczucia. Dzięki niej prysznic staje się miejscem relaksu i doznawania. Dlatego też, aby wydobyć pełną moc, jaką niesie ze sobą żywioł wody – Roca zaprojektowała 3 wielofunkcyjne słuchawki prysznicowe, które na różne sposoby eksperymentują ze strumieniem wody. Dzięki nim prysznic już nigdy nie będzie monotonny. Wyobrażając sobie relaks w łazience pewnie masz na myśli wanny albo bardzo duży prysznic z nowoczesnym brodzikiem, w którym można śpiewać i tańczyć. Niestety często zapominamy o słuchawce prysznicowej. Pewnie myślisz, że słuchawka prysznicowa to słuchawka prysznicowa i jedna nie różni się niczym od drugiej. Nic bardziej mylnego. Poznaj wielofunkcyjne słuchawki prysznicowe Roca.

Słuchawka prysznicowa Plenum Roca

Wielofunkcyjna słuchawka Roca, pozwala wynieść prysznic na inny poziom relaksu. Słuchawka Plenum umożliwia wybór jednego z trzech komfortowych strumieni wodnych. Pierwsze z nich symulują deszcz, trzeci zaś intensywniejszy został wzbogacony o efekt masażu. Słuchawka prysznicowa Plenum Roca, pomoże ci wejść żwawym krokiem w trudny dzień albo wymasuje zmęczone ciało po całym dniu pracy. Słuchawka Plenum wyróżnia się również dużą średnicą, wynoszącą aż 140 mm, co pozwala na pełen relaks podczas kąpieli. Dodatkowo w pełni możesz dopasować jej styl do panującego w twojej łazience, ponieważ dostępna jest w dwóch nowoczesnych kształtach. Okrągła lub kwadratowa wielofunkcyjna słuchawka prysznicowa Roca Plenum idealnie wpisze się do twojej łazienki.

słuchawka prysznicowa plenum roca
Plenum Roca

Bateria prysznicowa Roca Sensum

Słuchawka prysznicowa Roca Sensu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób szukających nowych doznań podczas kąpieli. Oferuje ona 4 funkcje takie jak; efekt masażu, orzeźwiające bąbelki, aktywny deszcz oraz wyjątkowo opcja relaksacyjną o nazwie nocny deszcz, w której podawanie wody umożliwia oszczędność na poziomie 35%. Dostępna jest również w wersji okrągłej lub kwadratowej o średnicy wynoszącej 130 mm.

słuchawka prysznicowa sensum roca
Sensum Roca

Słuchawka prysznicowa Stella Roca

Bateria prysznicowa Stella firmy Roca oferowana jest w; prostym, okrągłym kształcie i dostępna w dwóch wersjach średnicy; to jest 80 i 100 mm. Mniejsza wersja gwarantuje szybkie orzeźwienie. Słuchawka prysznicowa Stella Roca o średnicy 100 mm to efekt naturalnego deszczu. Obie wersje zostały wzbogacone o funkcje masażu; delikatnie łagodzącego napięcie lub stopniowego orzeźwiającego strumienia wody dodającego energii. Dodatkowo efekt deszczu zastąpi nam deszczownicę.

słuchawka prysznicowa stella roca
Stella Roca

Odwiedź nasz salon łazienek i poznają bogatą ofertę na słuchawki prysznicowe Roca.