Inteligentna deska WC

  • Post author:
  • Post category:Blog

Multiclean Roca. Postęp technologiczny sprawia, iż możemy żyć coraz wygodniej. Dzięki nowoczesnym technologiom nasze życie każdego dnia staje się prostsze i efektywniejsze. Świat zapewnia nam setki, tysiące a nawet miliony udogodnień – dzięki nowym wdrożeniem technologicznym. Rozwiązania proponowane przez czołowych producentów w naszych salonach łazienek sprawiają, iż życie jest przyjemniejsze i łatwiejsze. Inteligentna deska WC Multiclean Roca zapewnia higienę intymną w najprostszy możliwy sposób.

Poznajcie inteligentną deskę WC Multiclean Roca

Inteligentna deska WC Multiclean Roca to odpowiedź na potrzeby każdej rodziny. Zapewnia ona funkcje; mycia, suszenia, oraz maksymalny poziom higieny intymnej dla całej rodziny. Roca proponuję dostosowanie inteligentnej deski WC Multiclean do twoich potrzeb. Zyskujesz możliwość dostosowania; pozycji dyszy, ciśnienia wody, temperatury wody i powietrza. Dbanie o higienę intymną nigdy nie było tak proste.

Montaż deski WC Multiclean Roca

Montaż inteligentnej deski WC Multiclean Roca jest niezwykle prosty – wystarczy iż zdejmiesz dotychczasową deskę i będziesz mógł przystąpić do montażu Multiclean. Po podłączeniu deski do istniejącego odpływu wody i gniazdka elektrycznego wszystkie funkcje będą dostępne i gotowe do użytku. Deska WC Multiclean Roca dostępna jest w trzech wzorach; okrągłym Round, zaokrąglonym Soft i kwadratowym Square. Dzięki temu dopasujesz deskę do każdego modelu misek WC Roca. Dodatkowo jej wzór będzie harmonijnie współgrał z pozostałymi akcesoriami w łazience.

Obsługa deski WC Multiclean Roca

Obsługa deski WC Multiclean Roca jest niezwykle prosta. Model Multiclean Advance umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami przy użyciu panelu umieszczonego z boku deski. Model Multiclean Roca Premium jest wyposażony w pilota; z większą liczbą funkcji – zapewniających dodatkowy komfort. Deski WC Multiclean Roca wyposażone są w czujnik obecności. Dlatego też nigdy nie uruchomią się, jeżeli nie wykryją użytkownika.

Perfekcyjna czystość deski WC Multiclean Roca

Deski Multiclean są wyjątkowo higieniczne, ponieważ posiadają właściwości antybakteryjne, które powstrzymują rozwój bakterii i zarazków mogący gromadzić się na ich powierzchni. Dodatkowo dysza myta jest automatycznie przed i po każdym użyciu. Inteligentna deska Multiclean Roca jest również wyposażona w wolnoopadający system eliminujący hałasy dodatkowo model ten spełnia wszelkie wymagania europejskich i światowych norm dotyczących higieny i bezpieczeństwa tego typu urządzeń.

Deska WC Multiclean Roca Premium

Multiclean Roca Premium umożliwia; wybór temperatury podgrzewania siedziska oraz zapisanie zarówno tego ustawienia jak i pozostałych preferencji użytkowników na przyszłość. Dodatkowo Model ten został wzbogacony w filtr wchłaniający zapachy z miski poprzez system filtrowania powietrza. Inteligentna deska WC Multiclean to także energooszczędność, ponieważ po określonym czasie nieużywania przechodzi w tryb oszczędzania energii. Dla ułatwienia nocnego korzystania deska Multiclean Roca Premium posiada oświetlenie nocne kierujące użytkownika do toalety po zmroku.